Ostatní

Bytový architekt vs interiérový designér. Koho potřebujte?

Řešíte vzhled a funkčnost vašeho bydlení? Možná, že cítíte, že je nejvyšší čas na rekonstrukci. Pokud ano, vždy je vhodné se obrátit na profesionály, kteří vám ji zajistí. Cílem některých lidí je bytový architekt, jiní zase hledají interiérového designera. Jaký je mezi nimi vlastně rozdíl? Architekt vám bude nejvíce nápomocný tehdy, pokud řešíte rekonstrukce, u kterých dojde ke změně dispozic a budou se bourat nebo třeba stavět zdi. Interiérový designer se stará o celkovou realizaci interiéru domu. V každém případě je vždy ideální obrátit se na interiérové studio, které disponuje architekty i designery.

Kvalitní interiérové studio

Interiérové studio vám vytrhne trn z paty, protože se postará naprosto o vše, od A do Z. Zvolte zkušené interiérové studio Compo Interiéry, které je rodinnou firmou se zkušenostmi od roku 1993. Vše začíná nezávaznou schůzkou, kde sdělíte své představy o podobě interiéru, materiálech, barvách, ale i rozpočtu. Spolupráci si užijete, protože budete vědět, že se vašemu interiéru věnují ti nejlepší z oboru. Zaměří vaše prostory a pustí se do návrhu.

Po odsouhlasení dispozic se vypracuje vizualizace, která je důležitá k tomu, abyste mohli vznést připomínky a vše se mohlo doladit tak, aby vám to do posledního detailu vyhovovalo. Prostory se připraví pro rekonstrukci a specialisté se pustí do realizace, po jejím dokončení dostanete váš nový domov, kde se zajisté budete cítit skvěle. Interiérové studio praha je skvělou volbou a pokud chcete načerpat inspiraci, podívejte se na jeho realizace, které naleznete na webu Compointeriery.cz. Když změna interiéru, tak jedině ruku v ruce se zkušenými profesionály.