Inspirace

Chcete regulovat sluneční paprsky ve vašem domově nebo toužíte po větším soukromí? Řešením je efektivní zastínění

V každém domově by nemělo chybět vhodně zvolené stínění. Nejenže vás chrání před slunečními paprsky a vy můžete regulovat světelnost ve vašem domově, ale přináší i více soukromí a ochranu před hlukem. Jaký druh stínění však zvolit?

Moderní venkovní žaluzie

Řešením se pro vás mohou stát venkovní žaluzie. Díky nim můžete regulovat denní světlo, ovlivnit teplotu v místnosti, ale stále můžete také větrat. Venkovní žaluzie působí velmi moderně, ale jejich vzhled si můžete vybrat na základě vlastních požadavků ze široké nabídky barev, tvarů lamel a provedení s manuálním či motorickým ovládáním. Objevte venkovní žaluzie praha a objevte ideální řešení pro váš dům.

Chcete spát v naprosté tmě?

Rádi byste spali v naprosté tmě a dobu vstávání si regulovali sami, aniž by vás ven vytáhlo sluníčko? Vsaďte na venkovní rolety, které nepropustí sluneční paprsky a chrání vaše okna před vnějšími vlivy, tedy před deštěm, kroupami či UV zářením. Chrání vás také preventivně před zloději.

Party na terase

Pokud je vaším snem pořádat party na terase, měli byste popřemýšlet o pořízení markýzy. Markýza vás v odpoledních hodinách ochrání před slunečními paprsky a můžete si užívat grilování či posezení s přáteli. Markýzy mladá boleslav vám poskytnou kvalitu, kterou oceníte.

Vnitřní žaluzie a látkové stínění

Pokud byste raději, aby bylo vaše stínění umístěno vevnitř, můžete vsadit na klasiku v podobě hliníkových žaluzií. Jedná se o praktické řešení stínění za skvělé ceny. Zvolit však můžete i originálnější vnitřní látkové stínění, které se hodí především do dětských pokojů či ložnice. Jedná se o originálně dekorovaná stínění, se kterými snadno proměníte dětský pokoj v pohádkové království nebo tajemnou džungli.