Ostatní

Jaké kousky oblečení by vám na jaro neměly chybět

Jaro je již za dveřmi a na vás je, abyste váš šatník vybavili novými kousky oblečení, ve kterém jednoduše zazáříte. Na jaře dáváme přednost světlejším barvám, květinovým vzorům, ale i jednoduché bílé. Jaké kousky oblečení by vám neměly chybět, abyste na jaře okouzlili vaše okolí.

Světlejší barvy

Na jaře chytáme první sluneční paprsky a není proto žádný hřích, pokud váš jarní šatník vytuníte světlejšími barvami. Bílá tílka, světle modré košile, baby pink kalhoty, to vše jaro snese. Vsadit však můžete i na zářivější barvy. Dámský textil bude oplývat žlutou či červenou. Šaty v této barvě snad nikdy nevyjdou z módy.

Květiny všude kolem vás

Na jaře nikdy neprohloupíte, pokud si pořídíte oblečení s květovanými vzory. Malá kvítka i velké květy budou mít na jaře úspěch. Především květované šaty okouzlí na první, ale i květovaná halenka či sáčko. Nezapomeňte květované oblečení kombinovat s jednobarevnými kousky. Například květovanou halenku doplňte o bílé kalhoty a sandálky. Méně je někdy více.

Vhodný svršek

Jelikož je na jaře mnohdy ještě zima, budete potřebovat outfity doplnit o vhodné svršky. Stále in budou jednobarevné kabátky, ale také kožené bundy, džínové bundy či trenčkoty. Vhodně zvolený svršek dokáže váš outfit posunout o stupeň výše.

Textil za skvělou cenu

A kde dámský textil pořídit za skvělou cenu? Navštivte e-shop bavlissimo.cz, který nabízí pestrou nabídku oblečení, a to nejen dámského, ale také pánského a dětského. Oblečení je zde přehledně děleno do kategorií a narazíte zde i na doplňkový textil do kuchyně, koupelny či obývacího pokoje. Najít zde levný dámský textil není žádný problém a objevíte zde i stylové kousky za skvělou cenu. Vyberte si i vy trendy jarní oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle. Stačí pár kliknutí a trendy kousky vám přijdou až domů.