Inspirace

Jaké výhody přináší plechové střešní krytiny Comax?

Pro střechy jsou mimořádně vhodné plechové střešní krytiny Comax®. Jsou výsledkem několikaletých zkušeností v oblasti lakování plechových pasů systémem COIL COATING. Vysoké kvality těchto výrobků je dosahováno špičkovým technologickým postupem a precizní výrobou, což je zárukou životnosti až 65 let. Výrobcem je divize společnosti MTC Střechy Comax®, která má své výrobní provozovny ve Velvarech a v nové pobočce v Jindřichově Hradci. Objednané zboží doručuje zákazníkům do 10 pracovních dnů vlastními nákladními auty.

Vlastnosti střech Comax

Plechové střešní krytiny Comax® vynikají zejména nízkou hmotností. Dalšími klady jsou snadná a rychlá montáž a také bezkonkurenčně dlouhá životnost. Velkým plusem z hlediska životního prostředí je stoprocentní recyklovatelnost, což je mezi všemi střešními krytinami naprostou výjimkou. Zákazník má možnost vybírat si nejen z několika druhů, ale také z pestré škály barevného provedení. Střechy Comax® jsou v prémiové kvalitě odolné vůči UV záření a barva zůstane stále stejná po celou dobu životnosti.

Nabídka profilů

Ze sortimentu velkoformátových plechových krytin si zákazníci mohou vybrat mezi těmito profily :

  • Comax Alukryt
  • Comax Taška MAXI
  • Comax Falc
  • Comax Klik
  • Comax Vlnka a
  • Trapézové plechy Comax

Výrobce ke všem těmto typům dokládá příslušné atesty potvrzující jejich kvalitu. Rovněž samotný výrobní proces řízený certifikací ISO a OHSAS je zárukou mimořádně vysoké kvality střešních krytin COMAX®.

Další výrobky firmy Střechy Comax®

Firma dodává zákazníkům spolu s plechovou střešní krytinu i potřebný doplňkový materiál, který je pro správné fungování střešního pláště nezbytný. Jedná se nejen o spojovací materiál, ale také o hydroizolační vrstvy určené pod velkoformátové plechové krytiny, různé bezpečnostní prvky jako jsou střešní plošiny a nášlapy pro kominíka nebo sněhové zachytávače. Ze stejného materiálu lze pořídit i okapový systém.