Ostatní

V kanceláři se nedá kvůli hluku pracovat? Tak ji odhlučněte

K práci je potřeba klid, následně se na ni můžete soustředit, zvládnout ji rychle a kvalitně. Pokud vás však stále něco ruší, tak jste kvůli tomu ve stresu, nemůžete se soustředit a vaše produktivita klesá. V budovách se zvuk velmi snadno šíří a pokud vás začně obtěžovat zvuk z vedlejších místností nebo naopak vy obtěžujete ostatní, je vhodné zvážit odhlučnění. Není to náročný a už vůbec ne drahý proces. Odhlučnění kanceláře nezabere mnoho času a jeho výsledkem bude výrazné utlumení hluku, který se šíří budovou.

Nakupte potřebný sortiment

Akustika kanceláře se pochopitelně liší v každé budově, ale postup při odhlučnění je pokaždé stejný, zvolí se vhodné akustické materiály, které se připevní na požadovaná místa. Odhlučnit můžete stěny, strop i podlahu nebo třeba dveře. Používají se k tomu speciální akustické pěny, které pořídíte v online prodejně Akusticka-pena.cz.

Nabízí se vám zde na jednom místě všechny druhy akustických pěn a jelikož je každá podrobně popsaná, hned budete vědět, kterou použít. Velmi moderním a účinným řešením pro kanceláře jsou melaminové desky, které se jednoduše přilepí.

Pokud se obáváte o narušení vzhledu kanceláře, tak nemusíte. Tyto akustické panely mají moderní vzhled a do kanceláře skvěle zapadnou. Dokonce se vám nabízí i akustické desky, které mají podobu obrazů. Tím spojíte akustické výhody s dekoračními. Níže můžete vidět, jak může takové odhlučnění vypadat.

Odhlučnění pro vás bude jen jednorázovým výdajem, jehož efekt oceníte vy i vaši zaměstnanci každý den. Pokud nemáte s touto prací ještě žádné zkušenosti, nemusíte mít obavy, že byste to nezvládli. Přímo na webu prodejny se nachází přehledné návody, jak odhlučnění provést. Je zde dostatek informací, se kterými budete o odhlučnění vědět vše potřebné, inspirujte se a zajistěte prostorům pro práci kvalitní odhlučnění.