Ostatní

Kvalitní kalová čerpadla do septiku

Když se spláchne na záchodě, myje se nádobí nebo se třeba sprchujeme, vzniká odpadní voda, která musí nějak odtékat. Většině lidí odtéká voda do hlavní kanalizace, odkud putuje do čističky odpadních vod. Každý bohužel nemá možnost, aby mu odtékal odpad na hlavní kanalizaci samospádem. Jak se to řeší? Někteří lidé si kupují domácí čističku odpadních vod, ale to je pro většinu lidí příliš složité a hlavně finančně náročné řešení. Mnohem jednodušší je, když se pořídí septik, neboli žumpa. Následně vám může odpad odvážet pravidelně fekální vůz. Pokud však máte blízko obecní kanalizaci, můžete posouvat kaly že septiku přímo do obecní kanalizace a to za pomoci kalového čerpadla.

Nákup kalového čerpadla

Kalové čerpadlo se v dnešní době dá koupit velmi levně, ale nákup podle ceny nedoporučujeme, protože většina takových levných kalových čerpadel přestane krátce po záruce pracovat a následně je potřeba je opravit nebo koupit nové. Vyplatí se investovat do kvalitního produktu a koupit takové kalové čerpadlo, které vám bude bez problémů sloužit mnoho let.

Takové čerpadlo není vhodné kupovat v běžných hobby marketech, lepší možností je obrátit se na specializovaný internetový obchod s čerpadly a čerpací technikou Reded.cz. Ten vám nabídne širokou škálu kvalitních značkových čerpadel, která můžete vybírat přesně podle vašich potřeb. Jiné čerpadlo pochopitelně potřebujete u malé rekreační chaty a jiné u bytového domu, kde každý den vznikne velké množství odpadní vody, kterou je třeba přečerpávat.

Pokud potřebujete spolehlivý produkt, který ocení i náročnější uživatelé, skvělou volbou je kalové čerpadlo HCP 32-GF21, které disponuje řezacím zařízením, je v provedení na nožičkách a má optimální výkon. Disponuje plovákem a je kompletně vyrobeno z šedé litiny. Nabídne průtok 120 litrů za minutu a jeho hladký chod zajišťuje dvojitá mechanická ucpávka mazaná olejovou náplní, která je ze strany media chráněna přídavným guferem.

U každého čerpadla v nabídce najdete kompletní a detailní popis, takže vám nehrozí, že byste vybrali špatně, Ne každý má s výběrem čerpadla dostatek zkušeností, proto se můžete kdykoliv na eshop obrátit se svými dotazy a on vám rád doporučí vhodný produkt, který bude vyhovovat vašim požadavkům. Vyplatí se nakupovat tam, kde mají kvalitní sortiment, skvělé ceny a hlavně, kde svému sortimentu nejlépe rozumí.