Ostatní

Masážní křesla pro dokonalý odpočinek i relaxaci

Masážní křesla představují dokonalý prostředek pro odpočinek i relaxaci. Pomohou uvolnit ztuhlé svaly a klouby a podpoří lepší prokrvení. Prohlédněte si širokou nabídku webu rskresla.cz.

Masážní křeslo 4D – RS-1310/B

Masážní křeslo 4D – RS-1310/B umožňuje masáž celého těla. Vybrat si můžete některý z 24 automatických programů. Křeslo umožňuje automatickou kontrolu pozice ramen, šíje a chodidel. Masážní programy dokonale přizpůsobí postavě. Jednotlivé pozice lze nastavit i manuálním způsobem. Jen tak bude zajištěna masáž příjemná.

Křeslo využívá protahovací techniky, které se používají při thajských masážích. Délku masážního cyklu si můžete zvolit individuálně. Na výběr je 10, 20 nebo 30 minut. Kromě zad křeslo disponuje samostatnými masážními hlavicemi pro obě lýtka a masážními válci určenými pro chodidla. Pro záda a lýtka jsou určené vyhřívací prvky vyrobené z uhlíkových vláken. Maximální teplota je 52 ºC. Křeslo můžete ovládat pomocí ovládacího tabletu a součástí je také malý ovládací panel. U masáže zad lze jemnost upravit pomocí odnímatelného polštáře.

Masážní křeslo – RS-3570/WN

Masážní křeslo – RS-3570/WN umožňuje masáž celého těla, kterou zajišťuje 14 volitelných programů.

Pro masáž zad jsou určené hlavice se čtyřbodovou masáží osmi válci. Funkce Zero-Gravity pomáhá uvolnit a rozproudit krevní oběh. Délku masážních cyklů si můžete vybrat ze tří variant – 10, 20, 30 minut. Křeslo ovládáte pomocí tabletu, který obsahuje nabídku všech možností. Vyhřívaný prvek umístěný pod zády vyvine teplotu až 48 ºC. Snadné přemísťování umožňují kolečka, kterými je masážní křeslo opatřené. Potah je vyrobený z polyuretanu. Křeslo má tichý a úsporný chod.