Ostatní

Moderní plastová krytina vyniká výjimečnými vlastnostmi

Materiály, ze kterých se dnes vyrábí střešní krytiny procházejí neustálými inovacemi. Mezi nejpopulárnější druhy střešních krytin patří plastové krytiny EUREKO. Jedná se o vysoce kvalitní krytiny, které jsou velmi lehké, odolávají zásaditým látkám, mechům i lišejníkům, tlumí hluk, jsou houževnaté, pevné a zcela bezúdržbové. Mají velmi dlouhou životnost a skvěle odolávají všem povětrnostním podmínkám, včetně velkých teplotních změn, silnému slunci nebo i krupobití. To je také důvod, proč se na ně vztahuje 30 let záruky.

Plastové střešní krytiny EUREKO se vyrábí recyklací odpadních plastů z automobilového průmyslu. Díky svým výjimečným vlastnostem je tento materiál vhodný k použití všude, kde se očekává dlouhodobé použití. Aby materiál pro krytiny dosáhl těch nejlepších vlastností, je ještě speciálně upraven a to tak, že jsou přidána barviva, UV stabilizátory a plniva. Takto upravený materiál je dokonale odolný a má skvělé vlastnosti.

Plastová krytina MODERNA

Od značky EUREKO se vám nabízí různé typy plastových střešních krytin, včetně plastových šindelů. Velký úspěch má především nová plastová krytina MODERNA. Tento výrobek je výsledkem velmi dlouhého vývoje. MODERNA disponuje drážkami proti vzlínání vody a tak ji lze použít až na 20° střechu. Pokládka je velmi snadná a lze ji provádět na latě i na plné bednění. Tato krytina je zcela vhodná pro novostavby, modernější typy domů i pro rekonstrukce starších domů. Krytina se standardně přibíjí se dvěma hřebíky 2,8 x 32 mm a nepotřebujete k tomu žádné speciální nářadí. Tato krytina vypadá skvěle a vzhledně na každém domě a dokonce je výrobce držitelem čestného uznání ze stavebního veletrhu střechy FOR ARCH Praha 2020. Pokud máte o tuto krytinu zájem nebo vás zajímá více informací, navštivte stránky prodejce na Sindel-stresni.cz.