Tipy & rady

Montované haly mají široké pole využití

Potřebujete rychlé zastřešení pro vaši halu či skladovací prostory? Využijte montované haly, které jsou rychlé na realizaci a pokud potřebujete zastřešit prostor do 1 000 m², nemusíte mít ani stavební povolení.

Montované haly Polák jsou jednička na trhu

Polák montované haly mají s realizací montovaných hal bohaté zkušenosti. Veškeré potřebné informace i nezávazný poptávkový formulář naleznete na webových stránkách haly-polak.cz.

Montované haly můžete využít v celé řadě oblastí

  • Skladové haly – poskytují celou řadu výhod – přijatelná cena, snadná montáž a rychlá realizace výstavby (nejsou potřeba betonové základy), hala postavená přesně na míru (maximálně tak využijete celý prostor), halu lze propojit se stávajícími stavbami a lze ji kdykoli rozšířit. Není potřeba žádná velká údržba. K montované hale lze objednat celou řadu doplňků – osvětlení, odvětrávání, opláštění (je realizováno z nehořlavých materiálů a lze na něj umístit i jakýkoli potisk).
  • Hangáry – cenově výhodná a kvalitní možnost zastřešení letadla, helikoptéry lodě nebo jakéhokoli většího stroje. Velkou výhodou je i realizace otvorových prvků na míru konkrétního stroje.
  • Jízdárny – ideální řešení nejen pro výcvik, ale i chov koní. Haly můžete využít i pro pořádání přehlídek či jezdeckých soutěží. Pro tento případ využití lze objednat i tribuny pro návštěvníky.
  • Sportovní haly – montované haly jsou kvalitním a cenově dostupným řešením pro zastřešení celé řady sportovních hal. Nejčastěji se využívají pro tenis, fotbal, florbal nebo volejbal, ale lze je použít i na zastřešení ledové plochy či bazénu.
  • Zemědělské haly – montované haly naleznou své uplatnění i v oblasti zemědělství a to především jako skladovací haly pro zemědělské plodiny či stroje. Využít je však můžete i pro ustájení chovných zvířat. Velkou výhodou je minimální údržba skladových prostor.