Bydlení

Nechte se hýčkat a dopřejte si moderní stylové bydlení v Praze!

Kdo by nechtěl dnes bydlet moderně, tak jak si to představujeme v jednadvacátém století. Pokud stojíte o pohodlí městského života a zároveň chcete mít dostatek svého klidu, můžete využít nabídek některých nově vznikajících rezidenčních čtvrtí. To je také příklad lokality Na Vackově. Pojďme si ji nyní společně představit a podívat se na to, proč právě bydlení zde si vás získá.

Užívejte si klidu nebo se vydejte do víru velkoměsta

Právě spojení těchto dvou aspektů, jak jsme již naznačili v úvodu, je tolik žádané na městských bytech. A je to také to, co nabízejí nové byty Praha 3. Naleznete zde jak restaurace, tak možnosti kulturního vyžití nebo nakupování ve východní části Vinohrad. Zde je také spousta dalších míst, kde můžete posedět s přáteli u dobré kávy nebo oběda. Naopak je tady také spousta velmi klidných částí, jako jsou:

  • Park Židovské pece
  • Sady Na Krejcárku
  • Parukářka

Na všech těchto místech můžete dokonale relaxovat. Park Židovské pece je přitom přímo spojen a navazuje na rezidenční lokalitu. Kromě toho je zde řada míst pro aktivní životní styl, jako je třeba 3 kilometry dlouhá cyklostezka nebo park na Balkáně, který je vhodný jak pro výkonnostní cyklistiku, tak pro běh. Prodej bytů na pražském Žižkově dává k dispozici byty o velikostech 1+kk až 5+kk.

Bytů zde bude celkem 342 a po dokončení projektu budou situovány v pěti budovách. Tyto budovy jsou stavěny s ohledem na moderní architekturu, přičemž je kladen důraz na členitost a asymetrický design. To vše zajišťuje dostatek soukromí a byty také mají k dispozici balkony a lodžie.

Je možné zvýhodněné financování?

Při koupi nového bytu je samozřejmě otázka peněz vždy na pořadu dne. V dnešní době je bydlení poměrně drahé, a tak je možné i v těchto případech využít zvýhodněných možnosti financování. Financovat bydlení v Praze v této lokalitě můžete formou zvýhodněné nabídky hypotéky, kde dostanete velmi dobré úrokové sazby. Kromě toho budete také osvobození o mnoho administrativy a o poplatky, které se s vyřízením hypotéky jinak běžně pojí.