Ostatní

Nejen pro nákup či prodej nemovitostí využijte inzertní server

Internet se stává stále více rozšířenou alternativou nejen pro vyhledávání, ale také vkládání inzerátů. Je to především díky tomu, že se stává dostupným a nalezneme jej téměř v každé domácnosti. Nahrává tomu také fakt, že se rozšiřuje bezplatné připojení pomocí chytrých telefonů v celé řadě obchodních a nákupních center či kavárnách a restauracích. Kromě toho si jednotlivé inzertní servery můžeme prohlížet kdykoli máme čas a téměř na jakémkoli místě, v době, která nám vyhovuje.

Uvažujete nad koupí domu či bytu a přemýšlíte nad tím, kde se poohlédnout, možností máte několik. Prohlížet a pročítat inzeráty, vložit inzerát vlastní nebo oslovit realitní kancelář. Stejné to je i s prodejem jakékoli nemovitosti. Chcete prodat či pronajmout byt nebo dům? ProdejHNED nabízí reality na svém serveru a v případě, že chcete inzerovat, inzerce je bezplatná. Inzerovat zde můžete byty na prodej, ale také domy, či vložit inzerát pro koupi nemovitosti. Doba platnosti inzerátu je 90 dní, pak je automaticky smazán. Pokud jej chcete prodloužit, stačí zvolit možnost úpravy a inzerát opět uložíte. Doba se tak prodlužuje o dalších 90 dnů.

Registrujte se a využívejte výhody

Pokud se registrujete na portálu prodejhned, získáte tak několik bezplatných služeb. Jednou z nich je místo pro vložení vašeho inzerátu a nemusí se jednat jen o reality, ale mohou to být i služby či zboží. Nemusíte se starat o zprávy od případných zájemců a odpovědi, budou vám chodit automaticky. Na vaší domovské stránce se objevuje služba hodnocení profilu, tuto službu můžete také zakázat. V případě odpovědí na vámi vložený inzerát vám tyto budou zasílány na vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Smlouva je platná po dobu vaší aktivní registrace, to znamená tak dlouho, doku svůj registrovaný účet nezrušíte.