Ostatní

Nejlepší kytice jsou ty, na kterých si pochutnáte

Kytice z květin je krásným dárkem, ovšem potěší pouze váš zrak a čich. Pokud se blíží nějaký výjimečný okamžik, u kterého chcete blízké skutečně potěšit, zvolte jednoznačně kytici, ale jedlou. Kromě zmíněných smyslů potěší i vaše chuťové pohárky, které budou v sedmém nebi. S jedlými kyticemi přišla společnost na Frutiko.cz, která nabízí takové kytice, které potěší každého.

Sladké, slané i ovocné kytice

Každý je v oblasti mlsání trochu jiný, někdo miluje sladké, jiný miluje slané a jsou tací, kteří nepohrdnou lahodným ovocem. To je důvod, proč Frutiko nabízí hned celou škálu jedlých kytic. Velmi úchvatné jsou ovocné kytice, které jsou vyrobené z mnoha druhů vyřezávaného tropického ovoce. Tyto kytice jsou krásné na pohled a dodány jsou vám vždy zcela čerstvé, aby měly tu nejlepší chuť. Můžete je mít v mnoha provedeních i velikostech. Pokud máte mezi blízkými někoho, kdo dbá na štíhlou linii, zajisté by ho kalorický dort nepotěšil, když však zvolíte ovocnou kytici, zajisté si na ní bez výčitek svědomí pochutná.

Milovníky sladkého potěší čokoládové kytice, které disponují ovocem máčeným v čokoládě. Co takhle kytici vyrobenou z jahod v čokoládě? Další možností jsou dortové kytice, ty jsou složené z mnoha lahodných dortíků a nabízí se v obrovském množství podob.

Velmi skvostné jsou slané kytice, které kombinují ty nejlepší slané dobroty, jaké si jen umíte představit. Pro muže je jasnou volbou klobásová kytice, která disponuje klobásami, sýry a lahodnou zeleninou. Nabízí se i kytice vyrobená ze slaných dobrot, které se skvěle párují s víny. Delikatesou je ohnivá kráska, tedy slaná kytice, které kombinuje nejen sýry a klobásy, ale i pálivé papričky. Inspirujte se tímto skvostným sortimentem a zajisté v něm vyberete kytici, která daného člověka potěší nejvíce.