Ostatní

Není nad kvalitní plot

Betonový plot je spolehlivým parťákem pro váš dům. Jeho nespornou výhodou je dlouhá životnost, můžete se spolehnout, že vám betonový plot bude sloužit dlouhá léta a navíc se o něj nebudete muset starat. Betonové ploty jsou nejen praktické, ale také designově povedené.

Plot na míru

Zavedená česká firma Kulkabex, s.r.o. nabízí celou řadu různých designových provedení betonových plotů, má pro vás betonové ploty s dekorem štípaného kamene, baculatých i rovných cihliček. Vybírat můžete také z několika tvarů zakončení plotů a barev. Betonové ploty se skládají z betonových dílců a sloupků, můžete se rozhodnout sami, zda se přikloníte k dekorovaným, nebo spíš hladkým sloupkům, betonové dílce potom mohou být dekorované z jedné nebo obou stran.

Co se týká zakončení plotu, to je rovněž variabilní. Můžete vybírat rovné nebo zaoblené desky, desky s ozdobnou mřížkou, nebo se používají dřevěné latě ve zvolené barvě. Ty dodávají plotu zcela nový šmrnc, celkově především vyšší plot opticky odlehčí. Pokud se vám nelíbí betonové ploty dekorované pouze z jedné strany, vsaďte na oboustranný betonový plot, váš dům tak bude vypadat skvěle zvenku a na zahradě si budete taktéž moci užívat pohledu na designový betonový plot. Zvolte si sami výšku plotu, tvar zakončení, dekor i barvu a vytvořte si plot, který bude s vaším domem skutečně ladit.

Potřebujete pro lepší představu plot vidět? Navštivte vzorkovou prodejnu, kde naleznete vzorky všech typů prodávaných betonových plotů. Vše si v klidu prohlédnete a v případě dotazů se zde můžete obrátit na odborníky, kteří vám rádi poradí. Vyzkoušet můžete také on-line konfigurátor betonového plotu. Snadno zde zadáte požadované parametry plotu a aplikace vám vytvoří vizualizaci plotu kolem vzorového domu. Můžete tak vyzkoušet různé varianty a vybrat si tu nejvhodnější pro váš dům.