Ostatní

Plechové garáže nemají konkurenci

Kdo by nechtěl mít vlastní garáž. Vždy je lepší, když je vůz v bezpečí a na místě, kde na něj celý rok nepůsobí změny počasí. Vozy, které jsou pravidelně v garáži, vypadají mnohem lépe, protože si dokáží dlouho zachovat svůj původní vzhled a celkově vám vydrží mnohem déle. Garáž oceníte ve všech ročních obdobích, nejvíce však v zimě, kdy vám odpadne odklízení sněhu z aut a škrábání skel. Garáž byla pro mnoho lidí pouhým snem, protože o ní ani neuvažovali, z hlediska výdajů. Garáž však vůbec nemusí být velkým výdajem, může být velmi levná a její výstavba vám nemusí zabrat ani den.

Objevte plechové garáže

Plechové garáže jsou volbou číslo jedna pro stále větší množství lidí. Důvodem je cena, rychlost výstavby, dlouhá životnost a také skvělý vzhled. Tuto garáž nemusíte stavět, jen si ji vyberete v nabídce specializované firmy a ona vám ji doveze a sestaví. Celá garáž vás nemusí stát více než deset tisíc korun i s dopravou a montáží, stačí se obrátit na firmy jako stalconcept.cz a profistahl.cz.

Vybrat si můžete garáže ve všech možných rozměrech, aby vám velikostně vyhovovaly, nabízí se vám i dvojgaráže, dílny nebo zahradní domky. Vše bez práce, jen si představte, že si objednáte garáž a do několika dnů ji máte na pozemku.

Pokud máte na pozemku místo, stačí lehce upravit terén, aby garáž stála na rovině a postarat se o betonovou desku nebo o betonové patky s přesahem 15 centimetrů. Následně stačí garáž objednat a firma vám ji smontuje, ukotvení můžete udělat vy sami nebo ho za příplatek zajistí samotná firma. Garáž můžete mít nejen v různých velikostech, ale i v celé škále barev, matných i lesklých. Pokud máte rádi dřevo, nabízí se vám i plechové garáže imitující dřevo, které vypadají velmi luxusně. Sami si zvolíte, jaký mechanismus otevírání vrat vám bude vyhovovat a jakou střechu by garáž měla mít. Garáž může mít sedlovou střechu, nebo střechu se spádem, bočním nebo zadním. Investujte do řešení pro garáž, které je ze všech hledisek nejvýhodnější a dopřejte si konečně pro vás vůz důstojné místo, kde bude chráněn před počasím i cizími lidmi.