Bydlení

Praha je místem, kde by dnes chtěl žít snad každý

Možnosti pracovního uplatnění po studiu, ale také velká porce kultury, jíž ani nebudete stíhat sledovat. Když se k tomu přidá plná občanská vybavenost, městská zeleň a například i prostorná lodžie pro pohodová odpoledne plná slunce, není co více dodávat.

Pražský byt je cílem mnoha mladých lidí a je pravdou, že se jim vůbec nemůžeme divit. Tolik bonusů žádné krajské centrum totiž určitě nemá. Praha rozhodně snese přísná západoevropská měřítka, mnozí turisté jí i proto dávají přednost. A kdo ji někdy navštívil, dobře ví, proč tomu tak je.

Nejen byty pro početnější rodiny

Jak vlastně vypadá aktuální nabídka? Byty na prodej v Praze 3 mají hned několik různých podob. Je jasné, že zájem bude o garsonky, které mohou posloužit jako startovací bydlení pro mladé páry nebo single. Varianty 2+kk, respektive 3+kk a 4+kk ale rozhodně nezůstávají stranou, poptávka je po nich dnes také velmi vysoká.

Třicet metrů nebo naopak sto metrů čtverečních? Možnosti jsou skutečně široké, záleží i na tom, jaká je vaše představa o budoucnosti. Početnější rodina totiž potřebuje větší byt, to je zcela jasné! Výhodou pak je i to, že je zde několik škol v docházkové vzdálenosti, děti pak nebudou muset nikam cestovat – školu i kroužky budou mít totiž poblíž, na hřiště také nemusí chodit daleko.

Žižkov má své nezaměnitelné kouzlo

Jaké vlastně je bydlení v Praze na Žižkově? Centrum města je blízko, ale nabízí se i dostatek zeleně ve zdejších parcích. Dopravní obslužnost je výborná a obyvatelé Žižkova pak jistě ocení nejen možnosti kulturního vyžití, ale také tipy na výlet, zajímavou výpravu za poznáním a zábavou.

V této lokalitě totiž nudu rozhodně nezažijete. Na metro vás doveze za pár minut autobus, takže pokud budete chtít, cestám po Praze nic nebrání – ať už budou pracovní nebo zájmové.