Inspirace

Proč si pořídit kvalitní těhotenské oblečení?

Během období těhotenství máte několik možností, jaké oblečení zvolit. Nosit můžete buď oblečení klasické, které však není určené pro těhotné, je jen ve větších velikostech, nebo sáhnout přímo po těhotenské módě, která je určena budoucím maminkám. Proč se opravdu vyplatí zainvestovat do těhotenské módy a nenosit jen vytahané oblečení?

Materiál

Velkou výhodou těhotenského oblečení je to, že je vyrobeno z nesmírně příjemných materiálů, které vás nijak neškrábe a nabízí příjemný komfort. Těhotenské oblečení má být primárně pohodlné, ale díky kvalitním materiálům a střihům budete šik i v období těhotenství. Oblečení z levné látky se často rychle prošoupe, navíc se v něm budete potit a cítit nepříjemně.

Speciální střihy

Těhotenská móda je totiž navržena tak, aby vám sedla, tedy i stále rostoucímu bříšku. Oblečení má tedy speciální střihy, zipy, ale také regulační systémy. Například těhotenské bundy jsou opatřeny dvěma zipy, které vám nabízí možnost bundu různě variovat tak, aby vám neustále byla a vy se cítili pohodlně. Podobně také těhotenské šaty jsou navrženy tak, aby zakryly bříško, ale stále nabízely pocit pohodlí.

Komfort a pohodlí

Právě komfort a pohodlí je to, na čem si zakládá. Žádná žena přece nechce zažít nepříjemné stísněné pocity v oblečení, které jí nesedí a z každého kousku rychle vyroste. Proto je těhotenské oblečení opatřeno regulačními systémy, které se vašemu rostoucímu bříšku přizpůsobí. Mohou být ve variantě šňůrek, zipů, knoflíčků či pružných látkových pásů.

Po porodu

Díky regulačním systémům tak můžete oblečení nosit po celou dobu porodu, ale i po jeho skončení. Oblečení se jen regulačním systémem upraví a vy můžete vaše oblíbené kalhoty či kraťasy nosit i po porodu. Další důvod, proč se do těhotenské módy opravdu vyplatí investovat. Poslat však obnošené kousky oblečení můžete budoucím maminkám, jelikož se jedná o kvalitní oblečení, které nebude za dobu těhotenství nijak zničené.