Ostatní

Vyznáte se v podlahách?

Žádný člověk nemůže být expertem na všechno, ale pokud rekonstruujete interiér, tak je vhodné se dobře informovat o všech možnostech, jaké se vám nabízejí. Umožní vám to zvolit správné řešení, které vám bude dlouhé roky vyhovovat. Jednou ze záležitostí jsou například podlahy. Pokud jste se o podlahy dříve nezajímali, je vhodné se na toto téma zaměřit, abyste vybrali takové řešení, které je pro vás ideální. Podlah existuje nespočet možností, představíme si 2 možnosti, které se řadí mezi nejpopulárnější.

Podlaha ze dřeva

Dřevo nikdy nevyjde z módy, tento materiál je totiž nadčasový. Lidé se vždy chtěli více přiblížit přírodě tím, že si do interiéru pořídí přírodní prvky. Dřevěná podlaha vždy působila luxusně a elegantně. Můžete ji zvolit jak do staršího domu, tak i do nového. Pokud si na přírodní materiály potrpíte, dřevěné podlahy se vám nabízí v mnoha odstínech i barvách podle typu dřeva. Zvolit můžete také různé vzory, protože i ty rozhodují o vzhledu. Může jít třeba o šachovnicový vzor, cihlový a další. Chcete zjistit více? Inspirujte se u prodejce Floor-experts.sk.

Podlaha z vinylu

S podlahou z vinylu jste se zajisté už mnohokrát setkali, jde o jeden z nejčastějších typů podlah, který je tu s námi už desítky let. Současné vynilové podlahy jsou však mnohem vyspělejší než ty, které jste mohly vidět dříve. Polyvinylchlorid, ze kterého se tyto podlahy vyrábí, je velmi odolný, zajistí dlouhou životnost a je bezúdržbový. Nabízí se v mnoha provedeních a může šikovně imitovat nespočet materiálů, od betonu až po dlažbu, dřevo, kámen a mnoho dalšího. Vinylové podlahy působí velmi vzhledně a hodí se skvěle do moderních interiérů. Potěší vás u nich i nízká pořizovací cena a velmi rychlá pokládka. Klikněte zde, pokud se o těchto podlahách chcete dozvědět více.