Ostatní

Zjednodušte si práci na stavbě s pomocí stavebního vrátku

Práce na stavbě není často žádný med, ale naopak dřina. Nejnáročnější činností je především manipulace s materiálem a technikou, kterou je potřeba přemísťovat z jednoho místa na druhé. Přemísťování ve stejném patře není obvykle nic náročného, ale transport do vyšších pater je svépomocí velmi namáhavý. Chytří lidé ovšem vědí, že nejlepším pomocníkem jsou spolehlivé stavební vrátky.

Použití stavebních vrátků

Ne každý si můžete dovolit velký jeřáb a mnohdy by to bylo i velmi neefektivní řešení, stavební vrátky jsou však levné a mimořádně praktické. Nabízí s vám v mnoha provedeních a neměly by chybět žádné zednické firmě. S jejich pomocí zvládnete stavební práce mnohem rychleji a s menší námahou. Proč nosit každou tvárnici nebo tašku až do horních pater, když se správným vybavením dopravíte na místo hned celu paletu materiálu. Stavební vrátky se rozlišují podle použití a pokud jimi ještě nedisponujete, jejich kompletní nabídku si můžete prohlédnout na eprofi.cz.

Potřebujete vrátek zavěsit za střechu nebo snad za lešení? Nabízí se vám závěsné vrátky, pozemní vrátky, lešenářské vrátky, střešní vrátky, ale i stavební výtahy a příslušenství k vrátkům. Investice do vrátku se vyplatí, ale vždy je vhodné vybrat produkty od předních značek, které na webu najdete. U vrátků nechybí potřebné informace, se kterými si snadno vyberete potřebný model.

Transportovat je občas potřeba nejen materiál, stroje a nářadí, ale také stavební suť. Je nemyslitelné ji jen tak házet z výšky na zem, protože by se rozptýlila po okolí a vzniklo by mnoho prachu.

Pro tyto účely jsou nejlepší volbou shozy na suť, se kterými dopravíte suť z výšky rovnou do kontejneru, aniž byste kohokoliv ohrozili. Inspirujte se kompletní nabídkou sortimentu a zajistěte si na stavbu techniku, se kterou bude každá realizace mnohem jednodušší a efektivnější.