Tipy & rady

Pronájem dodávky je jednodušší než si myslíte

Potřebujete něco přestěhovat z místa na místo? Chystáte se na nákup nábytku nebo čehokoliv jiného, ale nechce se vám využívat služeb obchodního domu? Nebo se vydáváte na „tour de nábytek“ a v každém jednom obchodu si vyberete určitý kousek. A platit několik dovozů je přeci blbost. Do auta se vám vše nevleze, budete muset jet několikrát za sebou. Nebo se rozhodnout jinak. Jak se rozhodnout?

Dodávka je nejlepší řešení

Chce to dodávku, jednoznačně. Kde jí však vzít? Máte dvě možnosti, shánět si různě po kamarádech a známých zapůjčení dodávky nebo si jí jednoduše půjčit. Druhá možnost je jednodušší, nemusíte „rozhazovat sítě“ a psát spoustě svých kamarádů a známých. Vše vyřídíte jednoduše, rychle a z pohodlí domova. Jen s pomocí internetu a formuláře, který vyplníte, a je hotovo.

S pomocí takové dodávky můžete udělat prakticky cokoliv, přestěhovat se z jednoho bytu či domu do nového domu či bytu, přestěhovat jen to, co potřebujete nebo převézt vše, co chcete, od rodičů, z chaty nebo chalupy. Pronájem dodávky nebo pronájem minibusu je ideální řešení! Můžete s takovou dodávkou jezdit z obchodu do obchodu a koupit si tak vše, co potřebujete, zejména pak větší kousky nábytku nebo také spotřebičů.

Jaké výhody vám to přinese?

S půjčením dodávky si nemusíte lámat hlavu, kam všude pojedete. Zaplatíte jednotnou cenu a víc nic. Nebudete platit za každý ujetý kilometr! Jízda není jen stanovena na Českou republiku, můžete s dodávkou také do zahraničí. Jednotlivé vozy jsou vybaveny elektronickým vyhledávacím systémem, takže v případě krádeže budou k nalezení. Samozřejmostí je také dálniční známka v rámci České republiky.

Jednotlivé vozy jsou ve velmi dobrém technickém stavu, moderní a prověřené. Není polepeno reklamními poutači a polepy. Je k dispozici také asistenční služba, která je k dispozici čtyřiadvacet hodin denně. Kromě všech výše zmíněných výhod je cena dodávky přijatelná, levné půjčení dodávky garantuje nízké ceny!