Tipy & rady

Obměňujete interiér a nevíte si rady kde začít?

Samozřejmě záleží na představě, kolik chcete investovat prostředků a času. V případě že uvítáte pouze menší, nenákladné, rychlé ale efektivní varianty, vsaďte na bytový textil! V opačném případě se nevyhnete nákupu nového nábytku.

Čím prostory oživit?

Skvělým pomocníkem při levných a efektivních změnách jsou tkaniny. Pokud se zaměříte na okna, zjistíte, že je velmi snadné jejich vzhled osvěžit. Vybírat můžete ze široké škály produktů na trhu. Rozhodnete-li se například pro záclony, je snadné si je v obchodě nechat rovnou zapošít na míru a máte hotovo. Stejný případ nastává se závěsy. Možnost vybírat ze spousty různých dezénů, materiálů a vzorů vás prostě uchvátí.

Obměňte své povlečení

Další příjemnou změnou je omlazení povlečení. Netvrdím, že je potřeba to krásné kanafasové po babičce hned vyhazovat, ale proč si neudělat radost právě rozzářením své ložnice? Povlečení můžete vybírat čistě podle vlastního vkusu. Potištěné, jednobarevné, damaškové, bavlněné, krepové a spousty dalších. Záleží pouze na vašich chutích.

Větším investicím se časem také nevyhneme

Někdy bohužel výměna tkanin nepostačí. Větší, avšak navrátivší se investicí do budoucna bývá kvalitní postel. Většina z nás se alespoň jednou v životě stěhovala a na důležitý kus nábytku jako je nová postel mnohdy nezbývaly prostředky. Postele stejně jako povlečení vybírejte dle vlastního vkusu a potřeb. Vysoká nabídne zámecký komfort, nízká zase pocit bezpečí.

Čím lze ještě oživit interiér? Vsaďte na taburet!

Tento skvělý pomocník i designový kousek do domácnosti vás nadchne svou variabilitou a širokou škálou využití. Taburety jsou cenově dostupné, skladné a využitelné v celém bytě. Opět záleží jen na vašem vkusu, jaké estetice dáte přednost. Čalounění můžete různě nakombinovat tak, aby interiér buď rozzářilo, či naopak zútulnilo. Existují taburety například s úložným prostorem, takže se nebojte, že by se mohl stát zbytečným kouskem nábytku. Navíc, když přijde větší návštěva, o místo na sezení máte postaráno!