Ostatní

Zajistěte si k pronájmu kontejnery, zapůjčit si můžete také mobilní toalety nebo oplocení

Pokud pořádáte společenskou, kulturní, sportovní nebo hudební akci většího rozsahu, neobejdete se bez potřebného zázemí. To nabízí pronájem kontejnerů obytných nebo skladových. Areál pro akci oplotíte pomocí mobilního oplocení a hygienické zázemí poskytnou kontejnery sanitární a mobilní toalety. To vše nabízí firma ALFA Container rent s.r.o. Postačí vyplnit poptávkový formulář na stránkách alfacontainer.cz a zaměstnanci vám připraví nabídku na míru.

Kontejnery všeho druhu

Pronajmout si můžete kontejnery určené pro skladování nebo vytvoření sanitárního či obytného zázemí. Jejich výhodou je variabilita, cenová přijatelnost a rychlá výstavba. V nabídce naleznete kontejnery různých velikostí a typů. Všechny modely jsou připravené k okamžitému použití. Jsou vybavené elektroinstalací, elektrickým přímotopem, osvětlením, zásuvkami a vypínači. U sanitárních modelů jsou samozřejmostí rozvody vody a odpadů a sanitární výbava.

Výhodou je, že jednotlivé kontejnery se dají velmi snadno propojit. Kontejnery lze dokonce umístit i do patra. Součástí takovéto sestavy je pak i schodiště.

Zaměstnanci firmy pro vás připraví kompletní zpracování projektu. Samozřejmostí je nezávazná cenová nabídka i konzultace. Starost nemusíte mít ani o dopravu, montáž a vnitřní zařízení kontejnerů. Kontejnery jsou vyrobené z materiálů, které disponují odbornými certifikacemi a splňují i ty nejpřísnější normy.

Soukromí pro kontejnery zajistí pronájem oplocení.

Mobilní toalety

Součástí výbavy určené pro hromadné akce je i potřebné hygienické zázemí. To nabízí pronájem mobilních toalet. Mobilní toalety představují velmi rychlé řešení pro vytvoření dočasného sociálního zázemí. To lze realizovat téměř kdekoli. Pronájem lze sjednat na krátkou i delší dobu, pro malé i větší projekty. Firma zajistí instalaci, pravidelný servis, údržbu i desinfekci.