Ostatní

Zahradní altány poskytují útočiště pro relaxaci a odpočinek

Patříte-li mezi majitele zahrady, určitě jste uvažovali o tom, že si postavíte, nebo už dokonce máte, zahradní altán.

Zahradní altány patří k létu a k odpočinku. Můžete zde v klidu a pohodlí odpočívat, trávit čas s rodinou a přáteli, společně grilovat. Vybírat můžete zahradní altány různých velikostí a designů, nabídka je opravdu široká.

Společnost Pergola Dřevěná s.r.o.

Nabízí, kromě jiného, právě zahradní altány. Veškerý sortiment, který naleznete v nabídce, splňuje všechny předepsané Evropské normy. V nabídce naleznete konstrukce s vlastním designem, pro jejichž výrobu společnost pozžívá kvalitní dřevo jehličnatých dřevin. To zpracovává firma, která má dvacetiletou tradici výroby. Jednotlivé produkty si můžete, po předchozí domluvě, také prohlédnout.

Společnost navrhuje speciality vysokého standardu zpracování. Kromě toho jsou to nejlevnější zahradní pergoly a dřevěné altány vyráběné ve vysoké kvalitě. Jednotlivé produkty jsou chráněné autorským právem po celé EU. Za příplatek si můžete objednat i střešní krytinu šindel dostupnou ve třech barevných variantách. Ty naleznete na webu pergola-drevena.cz, v popisku u jednotlivých produktů. Vybírat můžete dřevěné zahradní altány nebo pergoly různých velikostí a typů. Lze si pořídit i dřevěné pergoly ke zdi domu.

Další nabídka společnosti

Kromě pergol a altánů se těší oblibě také plotové zástěny vyráběné ze dřeva. Ty lze využít třeba jako oplocení dřevěné pergoly, jako výzdobu, podpěru pro rostliny nebo jako plot. Jednotlivé modely poskytují bytelnou konstrukci, která odolává i nepříznivým venkovním podmínkám. Plotové zástěny společnost vyrábí v různých designech, s diagonálním či horizontálním řazením a vrchem klenutým nebo rovným. Základ plotové zástěny tvoří smrkové dřevo pro spoje byly využity kovové tyče, sponky nebo šrouby vyrobené z nerezové oceli.