Ostatní

Jaký zahradní nábytek patří na vaši zahradu?

Vaše zahrada je vaše místo plné radosti, klidu a pohody. V případě, že prostor kolem domu postrádá onu útulnost, je důležité na zahradu pořídit kvalitní zahradní nábytek. Nemusí se však vždy jednat o tradiční ratanovou zahradní sestavu, je řada možností. Proto přizpůsobte svůj výběr nejen vašim preferencím, ale také tomu, jak velká je vaše zahrada.

Závěsné křeslo pro malé terasy

Jste majiteli malé terasy, na kterou se tradiční zahradní set nevejde? Nevadí. I tak vaše zahrada může být útulným a příjemným prostorem. Nabízí se závěsná křesla, která mohou být vyrobena z různých materiálů. Hledejte taková, která jsou lehká, přesto bytelná. Vybavená by měla být polštářky pro příjemné sezení. Jen si dejte pozor na to, abyste splňovali onu nosnost. Protože pokud bude člověk na křeslo až příliš, může se utrhnout.

Mimochodem závěsná křesla nenachází své místo jenom v exteriérech, ale také v interiérech. Mají své místo hlavně v obývacích pokojích. Ovšem pokud se rozhodnete pro závěsná křesla doma, je dodržování nosnosti ještě více důležité.

Pivní sety nejen pro společenské akce

Jestliže je vaše zahrada skutečně velká, můžete na ni umístit pivní sety. Nejsou to jen takové, které umísťují na sportovní hřiště pro velké akce, ale pivními sety se myslí také ty, které jsou stylové a vhodné na zahrady pro společenské akce, jako jsou oslavy narozenin nebo grilovací letní večírky.

Pivní sety mohou být velmi masivní a většinou jsou kombinací dřeva a kovu, kdy masivní bývá hlavně základní deska.

Zahradní lehátka nejen k bazénům

Řada lidí se domnívá, že zahradní lehátka jsou vhodná jenom k bazénům, ale pořídit si je můžete i v případě, že bazén ještě nesídlí na vaší zahradě. No, jen si to představte – po dni stráveném okopáváním si na takovém vyhřátém a pohodlném lehátku odpočinete s knihou v ruce, případně se zde budete opalovat.