Tipy & rady

Pojištění už dnes nemusí být nic složitého, sjednejte si je z pohodlí domova

Klidný spánek, jistota, že pokud se přihodí něco nepříjemného, pomocná ruka vás dostane z nejhoršího. Právě proto si mnoho lidí sjednává pojištění – ale bohužel, v dnešní době stále existují domácnosti, kde se na podobnou věc zcela zapomíná. Na náhody se ale dnes nehraje, vytopený byt nebo požár může přijít znenadání a pak je pozdě situaci, jakkoliv řešit. Sanace škod může dosáhnout klidně i desítek nebo stovek tisíc korun a pojistné plnění uhradí tuto částku v plné výši. Není tedy proč váhat, že?

Postačí pár minut, žádné fronty nečekejte

Je to i díky rozvoji internetu, jenž je dnes snad v každé malé vísce, ale samozřejmě také moderním trendům – pojištění majetku a odpovědnosti lze dohodnout už za několik okamžiků, bez nějakých složitých formulářů a dotazníků. Naopak, jednoduchost dnes hraje prim, potenciálního klienta nesmí nic odradit, konkurence na trhu pojišťovnictví je totiž poměrně tvrdá. Výhodou je pak, když dostanete nezávaznou nabídku – kalkulace podle metrů čtverečních výměry vašeho bytu je velmi snadná a pro všechny stejná, bez příplatků a složitých smluvních podmínek.

Kalkulace majetkového pojištění je vyřešená takřka okamžitě a stále jde o naprosto nezávaznou nabídku. Můžete se proto svobodně rozhodnout, jestli kývnete nebo ne…

Občanská odpovědnost je v základní ceně

Nejen samotné majetkové pojištění, ale také další důležitá pojistka může být součástí výsledné smlouvy. Je to pojištění občanské odpovědnosti, jež vlastně komplexně kryje různorodá rizika spojená s každodenním životem. K majetkovému pojištění se vztahuje například i nonstop asistenční služba, takže nebudete nikdy bez dobré rady nebo pomocné ruky, ve dne i v noci. Když to bude zapotřebí, může se zajistit i náhradní ubytování, a to až na celý rok.