Tipy & rady

Kde sehnat spolehlivou úklidovou firmu?

Sehnat v současné době spolehlivou úklidovou službu je těžší, než by se zdálo…

Úklidová firma v Praze – Lepší úklid – je dlouhodobě stabilní společností, jež má zkušenosti s poklízením velkých skladových prostor, průmyslových hal, kancelářských a úklidem administrativních budov, stejně jako bytových jednotek i celých činžovních domů. Nabízí služby jednorázové nebo pravidelné. Péče o zeleň i zimní úklidy sněhu a posypových materiálů jsou samozřejmou součástí portfolia firmy.

Pro pečlivý úklid je zapotřebí kvalitní techniky, prověřenou obsluhu těchto zařízení, odpovídající saponáty a čisticí prostředky i pečlivou pracovní sílu. Zaměstnanci firmy jsou spolehliví a důkladní, na jejich práci si nemohou zadavatelé stěžovat, nikdy neproběhly žádné reklamace.

Spolehlivá a bezporuchová úklidová technika je základem úspěšné a precizní práce. Proto se používají nejmodernější stroje, které z valné většiny nahradí ruční činnost. Malé úklidové stroje – vysavače, parní systémy, wap čističe i průmyslová úklidová zařízení určená k úklidu kanceláří, obchodních prostor, strojové čištění podlah i garáží značek Tennant, Eureka, Nilfisk, Kärcher, Tielbürger, Multicar, Stihl a Mosmatic pomáhají zaměstnancům firmy k dokonale odvedené činnosti. Vozy Peugeot, Škoda, Ford a zahradní technika John Deere, Wisconsin jsou také důležitými pomocníky pro komplexní provedení uklízení.