Tipy & rady

Bydlete ve svém i bez hypotéky. Bydlení na splátky formou nájmu vám to umožní

Pořídit si dnes své vlastní bydlení je problematické především pro mladé začínající rodiny. Nechcete se uvazovat hypotékou či jste ji nezískali z jakéhokoliv důvodu? Nezoufejte, existuje pro vás praktické řešení, které vám umožní bydlet ve svém i bez hypotéky.

Bydlení a nájem

Rádi byste bydleli ve vlastním bytě či domě, abyste nemuseli zbytečně platit nájemné, ale nepodařilo se vám získat hypotéku? Taková situace se může zdát někdy neřešitelnou a placení nájemného jako nevyhnutelnou povinností. I přesto však existuje řešení a vy můžete žít ve vlastním domově bez čerpání hypotéky. Řešením pro vás může být vlastní bydlení na splátky formou nájmu.

Žijte ve vlastním

Řešení vám nabízí služba Coolnajem.cz, na jejíchž stránkách získáte veškeré potřebné informace. Díky ní totiž můžete žít ve vlastním a pořídit si dům či byt. Bydlení budete splácet formou nájmu a tím se vyhnete povinnosti žádat o hypoteční úvěr.

Jak na to?

Stačí, když si vyberete nemovitost z volně dostupných realit v jakémkoliv koutu České republiky, anebo přímo na výše zmíněných stránkách v sekci Nabídka nemovitostí. Poté již stačí zaslat poptávku s pomocí kontaktního formuláře online. Brzy vám přijde odpověď s přesnou kalkulací a nabídkou. Díky tomu budete mít jasnou představu o tom, jak vše bude vypadat.

Výhody

Služba Cool nájem přináší mnohé výhody, které vám zajistí komfortní splácení. Garantuje vám po celou dobu splácení stejnou výši splátek. Žádného navýšení se bát nemusíte. Délku splácení si samozřejmě můžete zvolit sami a to v rozmezí 5 až 20 let. Nejedná se o banku a na splnění vašich přání jim opravdu záleží. Své bydlení můžete také předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí a poplatků. Užívat si tak můžete své bydlení naplno, a to bez problémů s hypotékou.