Inspirace

Dřevěné lustry WODEWA rozzáří každý interiér

V souvislosti s lustry si většina lidí představí skleněný pokojový lustr. Ovšem pokud má někdo rád dřevo a obloží se svůj obývací pokoj, místnost na rekreační chalupě, kancelář nebo jiný interiér dřevěnými obklady, nabízí se jako skvělý doplněk dřevěný lustr. Dřevěné lustry WODEWA, nebo dřevěné lustry z březové překližky, ale i z masivního dřeva mohou skvělým způsobem dotvářet atmosféru interiéru. Dřevo je přírodní materiál, který navozuje pocit útulnosti, tepla a příjemné nálady.

Stylový design dřevěných lustrů WODEWA

Vedle příjemného pohledu na dřevo mají dřevěné lustry WODEVA výhodu v tom, že umožňují nasměrovat osvětlení na vodorovné plochy, nebo osvětlit celý prostor příjemným teplým světlem. Design těchto lustrů je moderní a nadčasový. Díky dřevěnému lustru získá váš interiér zvláštní kouzlo, kterým se bude odlišovat od běžných místností. V kombinaci s dřevěným obložením lze pomocí závěsného lustru ze dřeva dosáhnout jedinečného efektu a navodit pocit tepla, útulnosti a pohodlí.

Lehké dřevěné lustry do domácnosti

Firma WODEVA nabízí spotřebitelům jako první dřevěné lustry, které jsou ze 100% dřeva. Pozoruhodná je technologie jejich výroby a celá konstrukce, která se obejde bez použití lepidel či jiného spojovacího materiálu. Je to dáno unikátním patentovým systémem zasouvání jednotlivých dílů. Německý výrobce používá při výrobě lustrů kombinaci tradičních postupů s moderním výrobním procesem. Ke kvalitě výsledných produktů přispívá i to, že jednotlivé kusy dřeva jsou tříděny a vybírány ručně. Díky tomuto postupu je každý dřevěný lustr jedinečným originálem a speciální struktura lustru vydává světlo rovnoměrně do všech směrů.

Sestavení dřevěného lustru

Zákazník, který si dřevěný lustr WODEVA koupí, jej dostane ve složeném stavu, neboli v zásuvné sadě. K jeho sestavení nepotřebuje žádné speciální nářadí a každý to zvládne snadno díky podrobnému montážnímu návodu. Jednotlivé lamely stačí provléct příslušnými štěrbinami v horní a dolní části odpovídajících dřevěných kroužků. Dřevěné lustry se snadno čistí, jelikož povrch dřeva je díky speciálním lakům naprosto hladký.