Inspirace

Plot pro vaše bezpečí

Ve svém vlastním domě a na vlastním pozemku si každý chce připadat v bezpečí. Abyste se tak mohli opravdu cítit, je dobré mít důvěryhodný plot, který vám zajistí dokonalé soukromí a rovněž pocit bezpečí. Betonové ploty jsou ideálním typem oplocení, který splňuje všechny praktické i estetické požadavky. K výrobě plotu se používá velmi kvalitní beton, který je odolný vůči nejrůznějším klimatickým podmínkám. Přitom nevyžaduje speciální údržbu a dosahuje velmi dlouhé životnosti. Vyberte si i vy betonový plot podle vašich představ.

Jak takový plot vypadá

Plot působí na první pohled mohutně a odrazuje nezvané návštěvníky, na druhou stranu však není příliš monumentální, nemusíte se bát, že by váš dům vypadal jako za vězeňskou zdí. Díky variabilní výšce, tvaru zakončení i designu a barvě plotu si sestavíte betonový plot přesně podle vašich představ tak, aby se perfektně hodil k vašemu domu. Jestliže hledáte spíše oplocení, které poskytuje maximální soukromí, stačí umístit více betonových panelů na sebe, obvykle tři nebo čtyři. Celkově tak tvoří výšku cca 2,5 metru. Vrchní panel může být zaoblený případně doplněný dřevěnými prvky.

Dále je třeba vybrat z různých druhů dekorů, například imitace štípaného či skládaného kamene nebo cihel. Potom už zbývá jen zvolit tu správnou barvu plotu, která bude ladit s vaším domem a jeho stylem. Můžete si vybrat přírodní šedou, barvu pískovce nebo vsadit na výraznější terakotovou či elegantní antracit. Přidejte dřevěné prvky a váš plot bude prostě dokonalý. Co se týká montáže betonového plotu, ta je poměrně rychlá a v rukou odborníků postupuje svižným tempem. Nemáte-li čas nebo chuť se do stavby plotu pouštět na vlastní pěst, přenechte to zkušeným montážníkům. Spolehněte se na firmu Kulkabex, s.r.o. a užívejte si precizně postavený kvalitní plot za rozumnou cenu.