Ostatní

Přemýšlíte, jak zařídit interiér svého bytu? V tom vám může pomoci bytový designer

Estetika bydlení hraje důležitou roli v tom, abychom se cítili ve svém bytu dobře. Špatně zvolený výběr nábytku a nevhodně sladěné barvy totiž mohou vytvářet negativní pocity. Z toho je patrné, že interiérový design je velice důležitým odvětvím, jež nelze podceňovat. Pokud se tedy chystáte na zařizování bytu, pak byste se měli poradit s odborníkem, který vám bude nápomocen ve vytvoření krásného a útulného bydlení.

Co všechno bytový designer umí?

V rámci zařizování interiéru bude vaším významným pomocníkem bytový designér, který se zabývá uspořádáním interiéru, volbou správných barev a dekorací, výběrem vhodného nábytku apod. A zároveň dbá na to, aby byl prostor funkční. Práce bytového designera je velice široká, jelikož musí také umět naslouchat a dokázat přetvořit představy zákazníka do reálné podoby. Bytový designér je takovým průvodcem k vysněnému bydlení.

Dobrý bytový designer se musí také umět dobře ptát, aby vám dokázal vytvořit profesionální návrh interiéru, který bude splňovat veškeré vaše očekávání. Jeho služeb může využít v podstatě kdokoliv, kdo touží po bydlení, ve kterém se bude cítit dobře. Dokáže dát unikátní vzhled od koupelny až po obývací pokoj. Řada bytových designerů je schopna navrhnout dokonalý vzhled i vaší kanceláři či komerčním prostorům.

S bytovým designerem ušetříte peníze

Mnoho lidí se domnívá, že využití služeb bytového designera je vyhazování peněz, jelikož zařídit byt si dokáže každý sám. Popravdě tomu tak není, jelikož často se stává, že lidé utratí mnoho peněz za nové vybavení a nakonec zjistí, že s výsledkem nejsou úplně spokojeni. Často se také dopouští chyb, které je pak nákladné opravit. Ač se to může zdát absurdní, tak bytový designer vám dokáže ušetřit nemalé peníze.

Navíc vám vytvoří profesionální návrh interiéru, takže ještě před realizací budete vědět, jak bude prostor vypadat. Dále zajistí realizaci a bude dozorovat stavební činnost, aby vše odpovídalo vytvořenému návrhu. O profesionální návrh interiéru Brno se vám postará zkušená bytová designérka Veronika Navrátilová.